MIKROSKŁADNIKI od wewnątrz

NutriMe


Spersonalizowane mikroelementy oparte na twoich genach - niektóre mikroelementy nie mogą przeniknąć przez skórę i nie wykażą żadnego efektu, jeśli zostaną zastosowane w postaci kremu do skóry

Niektóre mikroelementy nie mogą przeniknąć przez skórę i nie wykazywały by żadnego działania, gdyby były stosowane w postaci kremu do skóry.

W takich przypadkach muszą być wchłaniane z dietę, aby krążenie krwi przenosiło je na skórę od wewnątrz. Wykorzystując technologię mikrotransportera NutriMe Complete, składniki odżywcze są uwalniane powoli i w sposób ciągły z jelita przez cały dzień. Zapewnia to, że pacjent otrzymuje odpowiednią ilość składników odżywczych przez cały dzień.

Więcej informacji o nutrime

Poszczególne mikroelementy oparte na genach

Powstały w oparciu o twój unikalny profil genetyczny, NutriMe dostarcza ponad 20 ważnych Mikroelementów w dokładnie takiej ilości, jakiej potrzebuje twoje ciało.

Organizm potrzebuje wapnia do utrzymania normalnej masy kostnej. Selen, witamina C i E pomagają chronić organizm przed stresem oksydacyjnym, a witamina B6 pomaga normalizować metabolizm homocysteiny. Wszystkie te pozytywne efekty witamin są powszechnie znane i istnieje wiele produktów, które obiecują tę ochronę dla organizmu. Preparaty te są zawsze tworzone zgodnie z zasadą "jeden rozmiar dla wszystkich" i oferowane w tej samej dawce.

Było to do tej pory jedynym sposobem, ponieważ nie można było zmierzyć rzeczywistych indywidualnych wymagań składników odżywczych. Dziś wiemy, że niektórzy ludzie są bardziej narażeni na ryzyko osteoporozy (ponad dwukrotnie wyższe niż średnia) z powodu defektów genetycznych. Dla tych osób nasi naukowcy zalecają znacznie wyższą dawkę mikroelementów ochronnych kości (spośród innych środków zapobiegawczych), ponieważ polecają one osobom o niskim ryzyku osteoporozy.

Do tego momentu istnieje 55 znanych genów, które zwiększają ryzyko ponad 20 różnych problemów metabolicznych. Właściwe spożycie mikroelementów odgrywa znaczącą rolę w rozwoju wielu zaburzeń metabolicznych, jak na przykład osteoporozy. NutriMe Complete jest spersonalizowany dla każdej osoby i idealnie dozowany dzięki szczegółowym analizom genetycznym

Studium przypadku

Bez NutriMe:

Człowiek nie ma pojęcia o swoich genetycznych predyspozycjach.


Problem:

Ta osoba ma zmiany w genach MTRR i MTHFR, które zwiększają poziomy homocysteiny i powodują predyspozycje do miażdżycy.


NutriMe Kompletne rozwiązanie:

Kwas foliowy, witamina B6 i witamina B13 przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny, dlatego nasi naukowcy zalecają wyższe dawki tych mikroelementów.
Ten przykład pokazuje, że nie ma standardowej dawki różnych witamin, odpowiednich dla każdego.
Dzięki naszemu opatentowanemu systemowi możliwe jest teraz przetestowanie tych genów i określenie indywidualnych wymagań mikroskładników odżywczych. Opierając się na tej unikalnej recepturze, możemy stworzyć dla Ciebie spersonalizowaną mieszankę.


Wymagana jest analiza genetyczna:

Aby zamówić NutriMe Complete, musimy wcześniej przeanalizować twoje geny, aby określić mikroelementy i odpowiednią dawkę zalecaną przez naszych ekspertów. Analiza genetyczna jest dostępna w programie DNAnutriControl, pod czujnikiem żywienia i umożliwia nam skompilowanie spersonalizowanej mikroskładników odżywczych.


Zamówienie:

Jeśli masz już przeprowadzoną analizę genetyczną, możesz po prostu zamówić w sklepie


Indywidualna mieszanka mikroelementów wg twoich genów

Wapń jest potrzebny organizmowi do utrzymania odpowiedniej masy kości. Selen, witamina C i E pomagają chronić organizm przed stresem oksydacyjnym, a witamina B6 pomaga normalizować metabolizm homocysteiny. Wszystkie te pozytywne efekty witamin są powszechnie znane i istnieje wiele produktów, które obiecują taką ochronę dla organizmu. Preparaty te są zawsze objęte zasadą "Jeden rozmiar dla wszystkich", z których każdy jest tworzony i oferowany w tej samej dawce. To było do tej pory jedynym sposobem, ponieważ nie można było zmierzyć faktycznych indywidualnych potrzeb żywieniowych. Dziś wiemy, że niektórzy ludzie mają ponad dwukrotnie większe ryzyko osteoporozy z powodu defektów genetycznych. Dlatego dla tych osób nasi naukowcy zalecają (oprócz innych środków zapobiegawczych) o wiele wyższą dawkę mikroelementów ochronnych kości niż osoby o niskim ryzyku. Dzięki naszej analizie przetestowaliśmy ponad 50 znanych genów, które zwiększają ryzyko wystąpienia ponad 20 różnych problemów metabolicznych, w których prawidłowe spożycie mikroelementów odgrywa ważną rolę. Dzięki naszemu systemowi zgłoszeń patentowych możliwe jest obecnie określenie na podstawie analizy genetycznej indywidualnych wymagań mikroskładników. Dzięki tej unikalnej recepturze możemy teraz stworzyć dla Ciebie niestandardową mieszankę.


Połączcie tylko dla swoich genów

Dzięki możliwościom genetyki człowieka można określić indywidualne zapotrzebowanie na niektóre mikroelementy. Ponieważ istnieje wiele możliwych wyników w przypadku tak dużej liczby genów o wielkości około 700 trylionów, nie jest możliwe objęcie indywidualnych potrzeb ludzi kilkoma standardowymi produktami. Z tego powodu każdy NutriMe Complete jest przygotowywany indywidualnie dla każdej osoby i sprawdzany. Więc każdy dostaje dokładnie zalecaną dawkę mikroelementów, której potrzebuje według swoich genów. Ale witaminy to nie te same witaminy. Przeczytaj więcej o funkcjach, które zostały włączone do rozwoju NutriMe Complete, aby stworzyć własne, indywidualne i wysokiej jakości mieszanki mikroelementów.